רוצים בטן יפה? מה עם ניתוח מתיחת בטן?

חלקנו יכולים לבלות ימים כלילות על מכשירי הריצה, מזיעים בחדר הכושר, בשחייה, בדחיקת משקולות ובהשגחה קפדנית על כל מה שנכנס לנו לפה. לקחת וויטמינים, לשבת בסאונה, וללכת לטיפולים משלימים. ועדיין – יש מצבים בהם רק ניתוח מתיחת בטן יפתור את העניין, וגם יפתור אותו היטב.

ומהו העניין? ובכן, עם השנים הבטן שלנו חווה לא מעט שינויים. נכון, כל הגוף חווה שינויים, אך אצל כולנו ישנם חלקים שונים שמשתנים יותר או פחות, בעוד שהבטן של כולם משתנה. חלק יחוו זאת בבטן העליונה, בעוד אחרים יחוו זאת דווקא בבטן התחתונה. ומהו הדבר שחווים בבטן?

מתיחה בטן לשינויים משמעותיים במראה

  • עור עודף – רבים מבצעים עם השנים דיאטות קיצונית, לאחר השמנה קיצונית. אחת התוצאות, מעבר לזיגזג של עליה וירידה במשקל, מה שמשפיע לא רק על מראה הבטן, היא התוצאה של עודפי עור אותם ניתן להסיר בניתוח מתיחת בטן.
  • סימני מתיחה – לרוב עקב הריונות או שוב עליה משמעותי במשקל ואז ירידה דראסטית במשקל. סימנים אלו נחשבים לא אסתטיים, וגם בהם ניתן לטפל במתיחה של הבטן.
  • שומן עודף – כאן מתיחה לא תספיק, והניתוח יצטרך לכלול שאיבת שומן. ובכלל, לרוב ההליך האופטימאלי של ניתוח הבטן יכלול שילוב של שאיבת שומן ומתיחת הבטן, בכדי לוודא שמגיעים למראה הרצוי והמדויק ביותר.

אז מה זה בעצם המתיחה בבטן?

ובכן, מתיחת בטן כשמה כן היא – מותחים את הבטן. מהמראה הרפוי, הספוגי, הרופס והכבד למראה מתוח ורענן, ממש כמו בטן צעירה. היא מתאימה יותר לאלו שמגיעים לקליניקה עם עודפי עור, כפי שקורה לאחר הריונות. עודפים אלו נמצאים בבטן התחתונה, בבטן העליונה, וכל הרוחב של הבטן.

המתיחה היא לא רק של העור. הליך מתיחת בטן כולל מתיחה וחיזוק של שרירי הבטן, בכדי לאפשר מראה מתוח, צעיר ומוצק.לאחר ששרירי הבטן נמתחים, יש למתוח את העור כלפי מטה, ולהשיג את המראה הדרוש. כשמשלבים את ההליך עם שאיבת שומן, מסירים שומן מיותר מאזורים שונים בבטן, ואז ניגשים למתוח את הבטן.

אהבתם? שתפו
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp