דליפת שתן לאחר הריונות וטיפול בה ללא ניתוח בבאר שבע

ישנן נשים רבות הסובלות מדליפת שתן, חלקן בשל הריונות אשר החלישו את רצפת האגן עקב עומס משקל הלוץ על הבטן וחלקן בשל הימצאותן בגיל המעבר. יש לציין כי מומלץ לשמור על משקל נכון, ולבצע תרגילים לחיזוק רצפת האגן לאחר הלידה. באופן שונה מטיפולי יופי כמו למשל הלחמת ריסים, אפשר לומר שבמקרה שביצעתן הכול כראוי אך עדיין לא ראיתן שינוי יש להגיע לקליניקה, המטפלת בבעיית דליפת שתן לאחר הריונות  ללא ניתוח באר שבע, אם אתן גרות באזור זה. קיים טיפול באמצעות לייזר, טיפול זה יעיל ואינו פולשני כלל. יש לציין כי קיימת חשיבות רבה להתאמת תכנית הטיפולים לרמת החומרה של המצב בו נמצאים השרירים.

בפעולה של מספר דקות תופעת בריחת השתן תעלם

מחסור תמידי בפעילות גופנית עלול להחמיר את בריחת השתן, הן בקרב נשים צעירות והן בקרב נשים מבוגרות יותר. תופעה זו פוגמת באורח החיים, לכן מומלץ לטפל בה וליהנות מאיכות חיים טובה יותר. בשונה מתחום היופי ולימודי קורס הלחמת ריסים כאן אפשר לומר שטכנולוגיית הלייזר פותרת את הבעיה ללא פולשנות. הטיפול אורך מספר דקות וכרוך באי נוחות מינימלית. יש לבצע בין 2-3 טיפולים של דליפת שתן לאחר הריונות ללא ניתוח באר שבע או בערים השונות בארץ. יש לציין כי טיפול זה מכיל יתרון משמעותי, משום שהוא מצר את הנרתיק וכך מגביר את ההנאה המינית בקרב האישה והגבר.

אם נמאס לכן לסבול מדליפת שתן, קליניקות בפיקוח רפואי תפתורנה את הבעיה

על מנת שתוכלו ליהנות מתוצאות טובות של טיפולי דליפת שתן לאחר הריונות ללא ניתוח באר שבע, מומלץ לפנות לקליניקות מוכרות הנמצאות תחת פיקוח רופא. הקליניקות של ד"ר לאריסה ברק, הן בין הקליניקות המוכרות בישראל. ד"ר  ברק, הינה רופאת משפחה מזה שנים ומתמחה גם בטיפולים של בריחת שתן, עברו דרכה מטופלות רבות במשך שנים. הטכנולוגיה והמכשור נחשבים מהחדשניים והמתקדמים ביותר. נשים רבות מעידות על שינוי משמעותי לטובה באורח חייהן. בקליניקה יערכו אבחון מקיף ובדיקות על מנת להתאים לכל אחת ואחת את הטיפולים המתאימים לצרכים שלה ולמצב השרירים שלה באופן אישי.

המאמר בחסות אתר חדשות bignews

אהבתם? שתפו
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp