איך לבחור אורתודנט שיעשה לי יישור שיניים?

רבים נלחצים רק מהמחשבה של ביקור אצל רופא במיוחד ביקור אצל רופא שיניים, אורתודנט או שיננית. כאשר מדובר באזור הפנים שלנו ובחלל הפה שלנו בפרט רמת הרגישות והלחץ באופן כמעט אוטומטי עולים, אבל זה לא חייב להיות המצב יותר. ברגע שהייתה לנו חוויה נעימה ולו פעם אחת, סף הלחץ יורד ואנחנו אפילו די רגועים בביקור הבא. 

אורתודנטיה היא למעשה יישור שיניים והיא מבוצעת על ידי אורתודנטים שהם רופאי שיניים שעברו התמחות ביישור שיניים ולסתות מטעם משרד הבריאות. כדי לזכות בחיוך מלא שיניים יפות וישרות רבים פונים לאורתודנטים על מנת שיישרו את השיניים שלהם וידאגו לכל שן להיות במקום הנכון לה. בחלק מהמקרים נדרש לעשות טיפולי הכנה לקראת היישור כמו שתלים וכד' (אם אחיזת השיניים בלסת אינה חזקה דייה), בחלק מהמקרים נדרש טיפול כירורגי בתהליך יישור השיניים ולקראת סוף הטיפול שמים בהתאם לצורך קיבוע שומר על השיניים להישאר במקומן. 

איך תבחרו את האורתודנט שיטפל בשיניים שלכם או של ילדיכם?

  • רצוי לבחור באורתודנט שמטפל בסביבתכם. נסיעה קצרה למרפאה הופכת את כל הביקור לקל ונוח הרבה יותר מאשר להתחיל בנסיעות "טיול שנתי". אם אתם מתגוררים במרכז למשל תוכלו לפנות לאורתודנט בתל אביב, אתם יכולים להגיע ברכב וילדכם יכול להשתמש בתחבורה הציבורית במקרה שאינכם יכולים להסיע אותו. 
  • ניסיונו של האורתודנט הוא חלק מאוד חשוב במיוחד במקרים שאינם שגרתיים. אנשים הסובלים מנסיגת חניכיים, בעלי שתלי שיניים, לוקחים תרופות עקב בעיה רפואית ועוד סיבות רבות אחרות מצריכות התייחסות שונה ואישית על מנת לבצע יישור שיניים בצורה בטוחה ונכונה מטופל. אם יש לכם אחד או יותר מהמצים שפורטו מומלץ לפנות לאורתודנט מומחה גם ביישור שיניים כירורגי.
  • בעולם יישור השיניים ישנם חידושים ועם קדמת הטכנולוגיה אנחנו יכולים ליהנות מטיפולי יישור שיניים מתקדמים שאינם נראים במבט ראשון. היום טיפולי השיניים לא חייבים להיות בולטים כל כך לעין כפי שהיו לפני שנים. אורתודנט שמציע טיפולים שונים ליישור שיניים בטכניקות שונות מאפשר לכם בחירה רחבה של אופן הטיפול, כך שלא צריך להיות נבוכים כשעוברים טיפולי יישור שיניים. 
אהבתם? שתפו
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp