מיישרים קו עם אורתודנט

לא כל רופאי השיניים זהים זה לזה בהתמחותם, ובעוד שישנם תחומי התמחות שכמעט כולנו פוגשים פעם או פעמיים בשנה, הרי שהתמחויות אחרות רק חלק ים באוכלוסיה פוגשים. דווקא את תחום האורתודנטיה מרבית הישראלים פוגשים, ועוד בצעירותם, כאשר הם הולכים לפגישת ייעוץ אצל אורתודנט.

האורתודנט הינו אותו רופא השיניים שהתמחה ביישור השיניים וסידור ותיקון פגמים בחלל הפה. רובכם מכירים את התחום הזה מגיל ההתבגרות, כאשר לקחו אתכם לרופא לצורך יישור השיניים. כיום לא רק צעירים וצעירות חווים את יישור השיניים המוביל לחיוך המושלם, כאשר יותר ויותר מבוגרים אשר דילגו על התהליך בצעירותם ניגשים לבצעו כעת, וביתר קלות.

אורתודנט זה לא רק אסתטיקה

אז אם נזכרתם מה הוא אורתודנט, וקישרתם את זה מיד, ובצדק, ליישור השיניים הנפוץ בגיל הנעורים, הרי שחשוב לדעת כי אורתודנטיה היא לא רק עניין אסתטי. ישנה חשיבות עליונה ליישור השיניים גם במקרים רפואיים רבים.

  • לעיסה נכונה – ישנם רבים אשר מתקשים ללעוס כראוי בגלל מבנה וזוויות השיניים שלהם, וזה פוגע גם בהנאה מהמזון וגם באיכות העיכול, אשר מתחיל כבר בפה, בגריסת וטחינת המזון ע"י השיניים.
  • בריאות הלסת – מבנה לא נכון של הלסת, מרווחים, זוויות וכיו"ב ובשיניים עלולים להוביל ללעיסה שגויה, שימוש לא בריא בלסת, ועם הזמן לכאבים, דלקות ושאר בעיות מבניות שניתן לתקן עם ייעוץ וטיפול אורתודנטי.

אורתודנט – לא לילדים בלבד!

לא רק בגיל צעיר, אלו הפונים לטיפול אצל אורתודנט בגיל מתקדם זוכים למנף את השינויים הטכנולוגיים שתחום זה מציע. הקשתיות השקופות למשל הינן פיתרון אלגנטי ביותר, שמאפשר לאנשים, צעירים ובוגרים כאחד, ליהנות מיישור שיניים פחות בולט לעין.

לאחר האבחון ובדיקת השיניים והלסת שלכם, הרופא המומחה באורתודנטיה יוכל להמליץ לכם על אפשרויות הטיפול השונות. תופתעו לגלות את הטכנולוגיות השונות הזמינות בימינו, והמגוון עלול לסנוור ממש כמו החיוך שלכם בעוד שנה או שנה ומחצה. אסתטיקת הפה חיונית לנו בכל מיני רמות, כך שאם אתם מתלבטים, מוטב לעשות זאת עם כל המידע הספציפי ביד, אז קבעו תור עוד היום לאורתודנט והבינו את התמונה המלאה.

אהבתם? שתפו
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp